KONST / Litografier / Färglitografi 13978025
nr 1397 8025
Ola Billgren
(1940-2001), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 288/325, daterad 1971. Motivet: 44x40cm, yttermått inklusive ram: 63x55cm
Ola Billgren, svensk målare född i Köpenhamn 1940, död i Malmö 2001.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 17 maj 2021
kl 19:43:56
15/5 16:01:38
Ola Billgren
Läs mer om Ola Billgren